Projekt “See on turvaline IT” keskendus noorte ja nendega tegelevate inimeste turvateadlikkuse tõstmisele Interneti kasutamisel ja infoühiskonnas orienteerumisel.
Projekti raames:

 • korraldati Eesti erinevates piirkondades 6 Interneti turvalisuse teemalist konverentsi kõigile, kes oma töös tegelevad noortega;
 • koostati nii eesti- kui ka venekeelsed juhendmaterjalid õpetajatele ja noorsootöötajatele noorte toetamiseks ning juhendamiseks, et ennetada interneti asjatundmatust kasutamisest tulenevaid riske ja ohte;
 • koostatati noortele nii eesti- kui venekeelsed praktiliste näidetega illustreeritud interaktiivsed õppematerjalid koos teadmisi kontrollivate testidega, mis arendavad ja kinnistavad noorte turvateadlikku käitumist ja infoühiskonna võimaluste kasutamist internetis.

Projekt oli suunatud noortele ja noortega tegelevatele inimestele (õpetajad, noorsootöötajad, lastekaitsespetsialistid, sotsiaaltöötajad, lapsevanemad jne).

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, konverentside korraldamine, õppematerjalide koostamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2011-2013

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu tellimusel. Projekti tegevuste elluviimist toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.

Partnerid

Toimumise aeg

Päevade arv

Keel

Hind

 • Toimumise aeg Küsi kuupäevi

  Päevade arv

  Keel-

  Hind € + km

 • Toimumise aeg Küsi kuupäevi

  Päevade arv

  Keel-

  Hind € + km

 • Toimumise aeg Küsi kuupäevi

  Päevade arv

  Keel-

  Hind € + km

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.