BCS Koolituse ja Tehnikahariduse Edendamise Sihtasutuse poolt algatatud Eesti – Soome – Läti ühisprojekti “ITSVET” eesmärgiks oli välja arendada kutsehariduse tasemel IT turvalisuse nooremspetsialisti õppekava, selle uuenduslik sisu ja koolitusmetoodika.

PROJEKTI TEGEVUSED:

Kõigepealt viidi läbi projekti partnerriikide tööandjate uuring selgitamaks välja ettevõtete vajadus kutsehariduse kutsekvalifikatsiooniraamistiku 3.–5. tasemel olevate oskustega infoturbe asjatundjate järele ja milliseid konkreetseid oskusi sellisel tasemel tuleks õpetada. Uuringu tulemuste alusel koostati kutsehariduse tasemel infoturbe nooremspetsialisti kompetentsiprofiil ja osakutsestandard. Kutsestandardile vastavalt koostati õppekava ja õppematerjalid koos praktilise tööde (praktikumide) ja õpetamise metoodikaga.

Õppekava, õppematerjalid, metoodika ja soovitused õppematerjalide kasutamiseks https://learnit.bcskoolitus.ee/

Täpsem projekti info asub aadressil: http://itsvet-project.eu/

Projekti info

Projekti üldinfo

Päevade arv

12.01.2015 - 31.03.2019

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt „ITSVET“ saab teoks Euroopa Regionaalarengufondi kaasrahastamisel.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.