Projektis läbis arvutioskuste ning ID-kaardi, Mobiil-ID, digiallkirjastamise ja e-teenuste kasutamise koolituse rohkem kui 30 000 inimest üle kogu Eesti. Neist 10 000 õppis arvutikasutamise baaskoolitusel ning 20 000 inimest läbis arvuti edasijõudnu kursuse ID-kaardi, Mobiil-ID, digiallkirjastamise ja e-teenuste kasutamise teemadel. Enne nende kursuste algust moodustati ja koolitati üle-eestiline koolitajate võrgustik, mis hõlmas ligi 300 inimest. Õpe toimus nii eesti kui vene keeles. Kursused olid osalejatele tasuta. Projekti käigus valmisid klassiõppeks sobivad õppematerjalid.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitajate ja koolitusklasside võrgustiku moodustamine ning juhtimine, õppematerjalide loomine, koolituste korraldamine, koolitamine, projekti teavitamise jm tugitegevuste korraldamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2009-2010

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus Vaata Maailma SA tellimisel. Rahastajateks olid Euroopa Regionaalarengu Fond, EMT, Elion, Swedbank, SEB ja Microsoft Eesti.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.