Projekti raames toimusid atraktiivses arvutitega varustatud e-koolitusbussis ID-kaardi, Mobiil-ID, digiallkirjastamise ja e-teenuste kasutamise koolitused rohkem kui 2 000-le inimesele üle Eesti. Bussis oli lisaks koolituse läbimisele võimalik ka ID-kaardi sertifikaate uuendada ja uusi PIN-koode saada. E-bussis toimus õpe eelkõige neil Eesti äärealadel, kuhu klassiõpet ei olnud planeeritud. Koolitused toimusid nii eesti kui vene keeles. Projekti käigus valmisid klassiõppeks sobivad õppematerjalid. Koolitused olid osalejatele tasuta.

MEIE ROLL:
Projektijuhtimine, bussi kohaldamine õppeks, koolitamine, ID-kaardi PIN-koodide väljastamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG:
2009

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus Vaata Maailma SA tellimisel. Rahastajateks olid Euroopa Regionaalarengu Fond, EMT, Elion, Swedbank, SEB ja Microsoft Eesti.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.