Toimusid ID-kaardi, Mobiil-ID, digiallkirjastamise ja e-teenuste kasutamise koolitused rohkem kui 20 000-le aktiivsele inimesele üle Eesti. Koolitused toimusid nii eesti kui vene keeles. Projekti käigus valmisid mentorõppeks sobivad veebiõppematerjalid. Üritused olid osalejatele tasuta ja need toimusid Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, e-õppematerjalide loomine, koolituste läbiviimine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2009-2010

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus Eesti Kaubandus-Tööstuskoja tellimisel. Lisaks Eesti Kaubandus-Tööstuskojale rahastas projekti Euroopa Regionaalarengu Fond.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.