Projekt “Eduka teeninduse ja müügi oskused aitavad tööle“ võimaldas pikaajalistel töötutel läbida klienditeenindaja ja müüja koolituse ning pakkus neile töölerakendumiseks vajalikku tuge. Koolitusel õpiti: klientidega eesmärgipäraselt suhtlema, kliente teenindama ja müüki teostama erinevate kanalite kaudu, esitlema tooteid ja teenuseid, meeskonnas töötama, toime tulema pingelistes olukordades, kasutama IT-vahendeid, suhtlema tööalaselt vene ja inglise keeles, seadma omale tööalaseid eesmärke, orienteeruma tööturul, tööd otsima ja tööle kandideerima. Koolituse kestuseks oli 200 tundi. Õpe oli osalejatele tasuta. Kursuse jooksul oli võimalik osaleda tööklubides ja õppe järel läbida erialane tööpraktika ettevõttes. Projektis osales 120 inimest.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitajate võrgustiku moodustamine ja juhtimine, õppematerjalide koostamine, koolituste korraldamine, koolitamine, tööpraktika korraldamine, osalejatele töölerakendumiseks toe osutamine, projekti tugitegevuste korraldamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2011-2013

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus koostöös Eesti Töötukassaga ja Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga, seda rahastasid Euroopa Sotsiaalfond ja BCS Koolitus.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.