Projekti raames viiakse läbi tasuta koolitused kuni 450-le SA Innove, Töötukassa ning kutse- ja kõrgkoolides töötavatele karjäärispetsialistidele ning üldhariduskoolide õpetajatele ja spetsialistidele: arvutiõpetuse, informaatika, robootika õpetajatele, haridustehnoloogidele, huvijuhidele, IT-juhidele, karjäärikoordinaatoritele, karjääriõpetuse õpetajatele ja muudele asjassepuutuvatele spetsialistidele, et tagada nende tööks vajalik kõrge teadlikkus IKT ametite mitmekesisusest, sisust ning karjäärivõimalustest valdkonnas, eesmärgiga suurendada noorte huvi asuda õppima ja tööle kõrgeid erialaseid infotehnoloogiaalaseid oskusi eeldavatele erialadele.

KOOLITUSE TOIMUMISKOHT: Koolitused toimuvad nii Tallinnas kui Tartus.

KOOLITUSE MAHT: Koolituse õppemaht on 8 akadeemilist tundi, millest pool on loenguvormis ning teine pool sisaldab 2 IT ettevõtte külastust.

MEIE ROLL: osaline projektijuhtimine, koolitamine

Projekti info

Projekti üldinfo

Päevade arv

01.11.2016 - 30.04.2018

Teostaja

BCS Koolitus, TTÜ, TÜ

Rahastaja

Koolituse läbiviimist toetab Euroopa Sotsiaalfondi rahastus "Digitaalse kirjaoskuse suurendamine"

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.