GOOGLE koostööprojekt on välja töötatud Eesti Ametiühingute Keskliidu tellimusel eesmärgiga pakkuda 2021. aasta jooksul digipädevusi tõstvaid koolitusi kahes BCS Koolituse poolt väljatöötatud programmis, millest üks on suunatud ametiühingute aktiivile ja usaldusisikutele (tavakasutaja) ning teine ametiühingute võtmeisikutele ja liidritele. Projekti vältel koolitatakse kokku kuni 800 ametiühingute aktiivi liiget ja usaldusisikut ning kuni 200 ametiühingute võtmeisikut ja liidrit.

 

Ametiühingute aktiivi ja usaldusisikute koolituse eesmärgiks on anda osalejatele täiendavaid digioskusi kontoritöö, koostöö-kommunikatsiooni ja küberturbe teemadel, mis aitaksid neid hakkama saada tänapäevases töömaailmas ning suurendaksid nende tööalast konkurentsivõimet.

Ametiühingute võtmeisikute ja liidrite koolituse eesmärgiks on tõsta osalejate teadmisi ja võimekust mõista ja osaleda organisatsioonide ja ühiskonna digitransformatsioonis. Läbi näidete ja praktiliste juhtumite analüüsi laiendatakse osalejate vaadet innovaatiliste tehnoloogiliste võimaluste kasutamisele eesti organisatsioonides. Osalejad saavad tööriista organisatsiooni digiküpsuse hindamiseks ja arendamiseks. Ühistes aruteludes uuritakse ideid ja võimalusi, kuidas panna tehnoloogia paremini teenima ka osalejate organisatsioonide ja tegevussuundade vajadusi.

Projekti info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.