Projekti eesmärk on kaasata mittetöötavad 50-74 aastased inimesed elukestvasse õppesse ja suurendada nende tegutsemisaktiivsust ja algatusjulgust läbi majandus- ja ettevõtlusalase õppe. 5 nädalase (200 ak tundi) intensiivõppe käigus saavad koolituse läbinud teadmised ja oskused äriplaani elluviimiseks. Lisaks äritegevuseks vajalike ainete nagu ettevõtlus, turundus, finantsid, juhtimine, tootearendus läbimisele, saadakse ka head arvutialased teadmised ning oskused. Õppe järgselt on koolitusel osalejatel võimalik arendada ettevõtlusteadmisi veelgi Eesti Kaubandus-Tööstuskoja koolitus-seminaridel. Kokku saab projektis osaleda 120 inimest.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolituste ja äriklubide läbiviimine, õppematerjalide koostamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2012-2013

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti rahastasid Euroopa Sotsiaalfond ja BCS Koolitus.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.