Projekti “Ettevõtlusteadlikkuse, -võimekuse ja -valmiduse kasvatamine töötute hulgas“ eesmärk oli tõsta töötute inimeste konkurentsivõimet läbi ettevõtlusõppe ja ettevõtlusalase nõustamise. Õppe teemad: isiksusejuhtimine, ettevõtluse alused ja turundus, finantside juhtimine, äriplaani koostamine, IT-vahendite kasutamine ettevõttes (sh arvutikasutamise baasõpe). Koolituse maht oli 160 tundi. Õpe oli osalejatele tasuta. Projekti ettevõtluskoolituse läbis 600 inimest.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitajate võrgustiku moodustamine ja juhtimine, õppematerjalide koostamine, koolituste korraldamine, koolitamine, äriklubide korraldamine ja läbiviimine, äriplaanide konsulteerimine, projekti tugitegevuste korraldamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2010-2012

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus koostöös Eesti Töötukassaga, seda rahastasid Euroopa Sotsiaalfond ja BCS Koolitus.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.