Projekti eesmärgiks on pakkuda  16-24-aastaste noorte ja vähemalt 1,5 aastat kuni 7-aastase lapsega kodus olnud vanemate läbi praktilise klassiõppe ja tööpraktika turundusalaseid teadmisi ja oskusi selleks et edukalt sama valdkonna inimestega tööturul konkureerida. Koolituse raames tutvustatakse osalejatele turundusterminoloogiat ja põhiliste turundusmehhanismide toimimist organisatsioonis, antakse ülevaade veebiturunduse põhimõtetest, sotsiaalmeedia erinevatest keskkondadest ja e-turunduse vahenditest ning võimalustest; teeninduse ja müügi loengutes saadakse teadmised ja ülevaade erinevatest müügistrateegiatest, müügiläbirääkimiste etappidest ja kliendikeskse suhtlemise põhimõtetest. Koolitusel osalejad saavad lisaks põhjalikud teadmised ja oskused arvutikasutamisest ning enamlevinud kontori tarkvarast. Võimalik on omandada rahvusvaheliselt tunnustatud arvutikasutuse oskuse ECDL sertifikaat. Projektist osalejaid toetab tugisüsteem – karjäärinõustamine ja tööklubid, mis aitavad õppe järel leida omale töökoha. Kokku saab projektis osaleda 135 inimest.

MEIE ROLL: projektijuhtimine, koolituste ja tugitegevuste läbiviimine, õppematerjalide koostamine

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2013-2015

Projekti üldinfo

Päevade arv

01.08.2013 - 30.06.2015

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimub koostöös Eesti Töötukassaga, Eesti Personalitöö Arendamise Ühinguga ja Eesti Kaubandus - Tööstuskojaga, seda rahastavad Euroopa Sotsiaalfond ja BCS Koolitus.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.