Üle-eestiline projekt “Üleriigilise paberivaba (digitaalse) tervise infosüsteemi kasutajakoolitus 12 000 tervishoiutöötajale“. Koolitused toimusid nii eesti kui vene keeles. Lisaks koolitustele loodi eestikeeled e-õppematerjalid venekeelsete subtiitritega nii arvutikasutamise kui tervise infosüsteemi kasutamise õppeks. Loodud e-õppematerjalide tutvustamiseks viidi läbi ligi 10 infopäeva osalejate arvuga üle 1500.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolitajate võrgustiku moodustamine, õppematerjalide koostamine, koolituste korraldamine, koolitamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2008-2009

 

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus Sotsiaalministeeriumi tellimisel koostöös IT Koolitusega, seda rahastati Euroopa Sotsiaalfondist.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.