EUCIP (European Certificate of Informatics Professionals) on infotehnoloogia spetsialistide sertifitseerimisprogramm. Projekti raames loodi EUCIP õppekavale vastavad moodulite A – juhtimise valdkond (Plan), B – arenduse valdkond (Build) ja C – halduse valdkond (Operate) eesti- ja venekeelsed e-kursused. Õppematerjalid on mõeldud infotehnoloogia spetsialisti kutseeksamiks valmistumiseks ja sobivad iseseisvaks õppimiseks. Õppurite aktiviseerimiseks sisaldavad e-kursused enesekontrolli vahendeid, mis aitavad materjali paremini omandada. EUCIP e-kursused on kõigile tasuta kättesaadavad.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, õppematerjalide sisuline koostamine, e-õppe kursuste loomine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2011

Projekti üldinfo

Päevade arv

Küsi kuupäevi

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekt toimus Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse tellimusel, seda rahastati Euroopa Sotsiaalfondist.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.