Detailse koolitusprogrammi leiad siit!

 
 

Igal raamatukogul on võimalus tellida koolitus ka enda raamatukokku. Seejuures peate tagama 15 koolitusel osalejat, kes võivad olla nii raamatukogutöötajad kui ka teised aktiivsed kogukonnaliikmed.

Koolitusele on võimalik registreeruda siit!

Projekti meeskond

Regina Mathisen

Projektijuht

regina.mathisen@bcs.ee

684 0289

Margit Jõgi

Rahvusraamatukogu

margit.jogi@nlib.ee

630 7123

Nele Kink

Projektijuhi assistent

nele.kink@bcs.ee

684 0289

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt tellitud projekti “Digitaalse kirjaoskuse koolitus
„e-Kogukond“ eesmärgiks on suurendada arvuti- ja internetikasutajate hulka ehk nende inimeste osakaalu tööealisest elanikkonnast, kes omavad digitaalset kirjaoskust baastasemel.

PROJEKTI TEGEVUSED:

Lähtuvalt antud eesmärgist viime läbi digitaalse kirjaoskuse baasoskuste alase juhendajakoolituse raamatukogutöötajatele ja kogukonnaliikmetele, et neil oleks oskused, teadmised ja motivatsioon nii raamatukogude kliente kui ka teisi nende kogukonna inimesi IT-alastes küsimustes juhendada

EELDUSED PROJEKTIS OSALEMISEKS:

Kokku viiakse juhendajakoolitus läbi 1000-le koolituse edukalt lõpetanule, kellest 70% peavad olema raamatukogude töötajad ning kellest 5% – 15% peavad moodustama Eestis elavad ja venekeelt emakeelena kõnelevad inimesed.

KOOLITUSE TOIMUMISKOHT:

Koolitused toimuvad üldjuhul maakonnakeskuste raamatukogudes. Igal raamatukogul on võimalus tellida koolitus ka enda raamatukokku. Seejuures peate tagama 15 koolitusel osalejat, kes võivad olla nii raamatukogutöötajad kui ka teised aktiivsed kogukonnaliikmed.

Projekti info

Eeltingimused osalemiseks

Koolitusel saavad osaleda raamatukogu töötajad ja aktiivsed kogukonnaliikmed üle Eesti.

Toimumiskoht

Üle Eesti

Kuidas projektis osaleda?

Koolituse saad tellida siit: Koolituse registreerimisvorm

Projekti üldinfo

Päevade arv

01.10.2017 - 31.10.2021

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetusskeemist  „Digitaalse kirjaoskuse suurendamine“.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.