Chat with us, powered by LiveChat

Projekt ’’e-Kogukond’’ on ellu kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt ning selle teostajaks on BCS Koolitus AS ja Eesti Rahvusraamatukogu.

PROJEKTI TEGEVUSED:

Projekti eesmärgiks on aastatel 2018-2021 suurendada oluliselt arvuti- ja internetikasutajate hulka üle Eesti. Selle saavutamiseks on planeeritud koolitada:

  • 1000 raamatukogutöötajat ja kogukonna inimest, kes oskaksid juhendada kodanikke avaliku- ning erasektori e-teenuste kasutamisel, ja
  • 5000 puuduva või madala digitaalse kirjaoskusega inimest, andes neile esmased arvuti- ja internetikasutusoskused (sh e-teenuste kasutamisoskused ning ID-kaardi kasutamisoskused).

EELDUSED PROJEKTIS OSALEMISEKS:

Juhendajakoolitus: Eestis elavad vene- või eesti keelt kõnelevad raamatukogude töötajad ja aktiivsed kogukonnaliikmed

Baaskoolitus: Eestis elavad vene- või eesti keelt kõnelevad inimesed alates 16 eluaastast ja väga oodatud on vanemaealised kodanikud.

KOOLITUSE TOIMUMISEKOHT:

Üle Eesti

Projekti info

Projekti üldinfo

Päevade arv

01.01.2018 - 31.10.2021

Teostaja

BCS Koolitus

Rahastaja

Projekti rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetusskeemist  „Digitaalse kirjaoskuse suurendamine“.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.