Erasmus + projekti peamine eesmärk on tõsta arvutikasutajate teadlikkust küberohtudest  ja anda oskusi nende vältimiseks. Arvutikasutajate hulka kuuluvad projekti mõistes nii tavakasutajad kui IT spetsialistid.

PROJEKTI TEGEVUSED:

Projekti esimeses faasis on  defineeritud küberturbe valdkonna 4 profiili lõppkasutajast kuni IT spetsialistini. Igale profiili puhul selgitatakse välja, mis on selle profiili küberturbe valdkonna olulisemad teadmised, oskused ja pädevused. Toetudes eelnevale defineeritakse õpiväljundid ja koostatakse õppekava ning õppematerjalid.

Projekti kodulehekülg: http://www.cyvetsecurity.eu/

Projekti info

Projekti üldinfo

Päevade arv

01.11.2018 - 31.10.2019

Teostaja

BCS Koolitus; HETEL; New College Lanarkshire (NCL); Southern Regional College (SRC); Vantaa Vocational College Varia;Da Vinci College

Rahastaja

Projekti “cyVET Security" kaasrahastatakse Euroopa Liidu programmi ERASMUS+ raames.

Partnerid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.