“Digitipud” on Riigikantselei tellimusel Eesti avaliku sektori tippjuhtide jaoks väljatöötatud programm. Selle programmi raames saavad 80 kõrgeimat riigiametnikku põhjaliku praktilise käsitluse tehnoloogia juhtimise teooriast ja praktilistest meetoditest tippjuhi vaatenurgast.

Esimene 20-osalejaga rühm alustas oktoobris 2020 ja lõpetab aprillis 2021. Järgmised kursused toimuvad aastatel 2021-2023.

Kõrgemad riigiametnikud saavad programmi registreeruda Riigikantslei Tippjuhtide Kompetentsikeskuse kaudu.

Kui oled huvitatud sarnasest programmist, aga ei kuulu kõrgmate riigiametnike hulka, siis anna oma huvist teada BCS Koolitusele. Programmi loojatel – BCS Koolitus’el ja E-riigi Akadeemial on plaanis piisava huvi korral luua lähedasi programme ka omavalitsusjuhtidele ja ettevõtjatele.

 

 

 

Projekti info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.