Chat with us, powered by LiveChat

“Vali IT!“  on täiskasvanute ümberõppeprogramm, mille eesmärgiks on anda osalejatele tarkvaraarendaja algoskused.

PROJEKTI TEGEVUSED:

Programmis osalejad läbivad 6-nädalase täismahus õppe (5 päeva nädalas, kuni 8 akadeemilist tundi päevas) BCS Koolituse koolituskeskuses. Sellele järgneb  8-nädalane  (40 tööpäeva,  kuni 8 akadeemilist tundi päevas) praktika ettevõtetes. Õpe koolituskeskuses toimub rühmades ja on väga praktilise iseloomuga. Õpet korraldavad valdkonna parimad spetsialistid ja praktikud vt vali-it.ee/lektorid. Ettevõtetesse minnakse praktikale kuni 6-liikmelistes gruppides. Praktikakohti pakuvad Eesti IT sektori juhtivad ettevõtted ning organisatsioonid vt http://vali-it.ee/praktika/.

EELDUSED PROJEKTIS OSALEMISEKS:

„Vali IT!“ kursusele on oodatud osalema väljaspool IT erialasid juba kõrghariduse omandanud inimesi. Koolitusele kandideerijal peab olema kõrgharidus või kui olete õpingud katkestanud, siis peab olema läbitud vähemalt pool õppekavast. Kes on katkestanud õpingud selliselt, et õppekavalt eksmatrikuleerimine on toimunud vähemalt neli (4) aastat tagasi arvestatuna 7. august 2016 ning läbitud on vähemalt 50% õppekava mahust, millele olid immatrikuleeritud. Kandidaat peab omama vähemalt 3-aastast  soovitavalt kõrghariduse keerukuse ametis töötamise kogemust, v.a. IT- haridust nõudval ametikohal töötamise kogemus. Teie töökogemus on oluline kandideerimisel, kui hindame teie kogemuste väärtust ja sobivust tarkvaraarenduses.

KOOLITUSE TOIMUMISKOHT:

Tallinn

PROJEKTI KANDIDEERIMINE:

Kandideerimise protsess koosneb neljast etapist:

I etapp – Esitatud taotluste läbivaatlus, esmane kandidaatide selekteerimine ankeetide alusel – haridus- ja töökogemuse nõuete täidetus + senise kogemuse ja motivatsiooni sobivus programmi eesmärkidega.

II etapp – Ankeetide põhjal väljavalitud kandidaatide kutsumine ruumilise võimekuse testile (Tripod RVS). Testimine toimub üle veebi ja kestab ca 1 tund. Tripodi testi tulemuse nõudeks oleme kehtestanud summaarse ruumilise võimakuse taseme üle 40%.  Senises praktikas on nõutaval tasemel testi läbinud ca 2/3 testitutest.

III etapp – Vestlus kandidaadi motivatsiooni ja osalemisvõimaluste täpsustamiseks.

IV etapp – Kandidaatide lõplik valik profiilide, testitulemuste ja vestluste alusel. Kandidaatide teavitamine e-posti teel.

Koolitaja kvalifikatsioon: Koolitaja kvalifitseerub arvutialast ning tarkvaraarenduse protsesside alast õpet edukalt läbi viima, kui tal on varasem praktiline täikasvanutele suunatud IT- alaste koolituste kogemus, on omandatud andragoogi kutse või isik on varem töötanud IT-sektori spetsialistina minimaalselt kolm aastat.

Projekti koduleht: http://vali-it.ee/

ETV “Aeg õppida – Aleksandra “Vali IT” programmi läbimise lugu” alates 13:35 

 

Project info

Prerequisites for participation

Kandidaat peab olema pärast „Vali IT!“ programmi läbimist valmis reaalselt tööle asuma IT tarkvaraarendusega seotud ametikohal. Otsime inimesi, kes tõesti tahavad oma senise kogemuse ja omandatud uute tarkvaraarendusoskuste baasilt võtta vastu uusi väljakutseid IT valdkonnas.

Location

BCS Koolitus

Applying for project

Kandideerimine on avatud pidevalt. Andke teada oma huvist ja täitke kandideerimisankeet SIIN!

Project general information

Duration

Not Specified

Promoter

BCS Koolitus

Financing

Time

Duration

Language

Price

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.