Chat with us, powered by LiveChat

Riigi Infosüsteemide Ameti tellimusel koostöös erinevate partneritega toimusid tasuta koolitused, seminarid ja teabepäevad nii avaliku kui erasektori töötajatele. Projekti eesmärk oli tõsta eri elualade spetsialistide teadlikkust pidevalt arenevatest info- ja sidesüsteemidest, nende toimimisalustest ja -protsessidest, kasutusvõimalustest, turvariskidest ja kaitsemeetmetest. 2012 aastal oodatakse osalema kokku ligi 1450 osalejat

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolituste ja tugitegevuste läbiviimine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2012-2013

Project general information

Duration

Not Specified

Promoter

BCS Koolitus

Financing

Projekti tellija Riigi Infosüsteemi Amet, projekti rahastatakse Euroopa Liidu struktuurifondide programmist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Partners

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.