Chat with us, powered by LiveChat

Projekti eesmärk oli tõsta pikaajaliste töötute teadmisi ja oskusi, motivatsiooni ning enesekindlust läbi kaasaegsete IKT fookusega infotöötaja-sekretäri väljaõppe, praktika ja personaalsete tugiteenuste. Õppe teemad: isiksusejuhtimine, seadusandlus, teeninduskultuur, avalikud suhted, IKT rakenduste efektiivne ja turvaline kasutamine sekretäritöös, infohaldus, personalitöö, dokumendihaldus. Peale 4-nädalast praktilist õpet said koolitusel osalejad vastavalt soovile veel süvendatult teadmisi personalitöö ning info-ja dokumendihalduse valdkonnas. Koolituse maht oli 160 tundi. Projekti raames koostati koolituskava, -metoodika ja -materjalid, samuti käivitati tugitegevused toetamaks kursuslaste ettevõtlusega alustamist. Projekti läbis 150 inimest.

MEIE ROLL: Projektijuhtimine, koolituste ja äriklubide läbiviimine, õppematerjalide koostamine.

PROJEKTI TOIMUMISE AEG: 2011-2013

Project general information

Duration

Not Specified

Promoter

BCS Koolitus

Financing

Projekt toimus koostöös Eesti Töötukassaga ja Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga, seda rahastas Euroopa Sotsiaalfond ja BCS Koolitus.

Partners

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.