Chat with us, powered by LiveChat

Projekt “Klienditeenindus ja e-teenindus kaubanduses” aitab neid, kes soovivad omandada kaasaegses töökeskkonnas edukalt töötamiseks vajalikud oskused ja saada neid oskusi eeldavale tööle.

PROJEKTI TEGEVUSED

150 inimesele:

  • IKT kasutusoskustega klienditeenindaja – e-teenindaja koolituse läbiviimine
  • ettevõttes erialase tööpraktika võimaldamine
  • muu tööle rakendumiseks vajaliku toe võimaldamine.

Koolituse raames on osalejatel võimalik sooritada arvutikasutamise oskuste sertifitseerimisprogrammi ECDL eksamid ja saada neid arvutikasutamise oskusi tõendav sertifikaat.

EELDUSED PROJEKTIS OSALEMISEKS: 

Koolitusele on oodatud igas vanuses inimesed, kes on vähemalt 12 kuud tööturult eemal olnud (sealhulgas näiteks lapsehoolduspuhkusel viibimise, ajateenistuse, laste või teiste pereliikmete eest hoolitsemise, tervisliku seisundi, vms põhjusel), kes hetkel ei tööta ega õpi ning näevad oma tulevikku töötades kaasaegses töökeskkonnas, omades laialdasi arvutikasutusoskusi.

KOOLITUSE TOIMUMISKOHT:

  1. Tallinn

PROJEKTI KANDIDEERIMINE:

projekti registreerumise järel selgitatakse välja sobivus projekti, täpsem info registreerumisel.

Project info

Prerequisites for participation

  • soovid omandada praktilised oskused kaasaegses töökeskkonnas toimetulemiseks ja saada selliseid oskusi eeldavale tööle
  • oled vähemalt 12 kuud tööturult eemal olnud (sealhulgas näiteks lapsehoolduspuhkusel viibimise, ajateenistuse, laste või teiste pereliikmete eest hoolitsemise, tervisliku seisundi vms põhjusel) ja ei ole hõivatud tööga.

Location

BCS Koolitus, Aia 7, Tallinn

Applying for project

Koolitusele registreerumiseks helistage 684 0289 või kirjutage nele.kink@bcs.ee.

Project general information

Duration

01.07.2016 - 30.06.2018

Promoter

BCS Koolitus

Financing

Projekt „Klienditeenindus ja –e-teenindus kaubanduses“ saab teoks Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel.

Partners

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.