Chat with us, powered by LiveChat

Workshop – Teeme ära IT!

Kas oled viimasel ajal tabanud end mõttelt, et mõned igapäevased töövood või rutiinsed tegevused võiksid olla automatiseeritud või lihtsamad? Sa ei tea, kuidas seda teha või kust pihta hakata?

Pakume võimalust Sinul ja kolleegidel osaleda workshopil “Teeme ära IT!”. Teil on konkreetne probleem, mida soovite lahendada ning kahe päeva jooksul koostöös BCSi spetsialistidega töötate välja toimiva ja lihtsama töövoo, -protsessi. Workshop toimub BCS koolituskeskuses, Aia 7, Tallinnas. Kasuta suvist kontoriaega tööprotsesside lihtsustamiseks.

Mõned näited, milliseid tegevusi saaks lihtsustada:

  • Erinevates allikates olevate andmete koondamine ja visualiseerimine.
  • Lõppevate lepingute tähtaegadest õigeaegne teavitamine.
  • Dokumentide, puhkuseavalduste ja -graafikute kinnitusringi lihtsustamine.
  • Dokumendi template’i loomine, kuhu lisatakse info erinevatest allikatest.

Maksumus: workshopil osalemine kuni 4 inimesele ühest ettevõttest 1100.00 € +km.

Anna meile oma huvist teada (märgi paremal end huviliseks või registreeri) ning aitame lihtsustada igapäevaseid tööprotsesse, et edaspidi jääks rohkem aega sisuliseks tööks.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.