Chat with us, powered by LiveChat

Koolituspakett: MS Exceli jätkukursus + Power BI

MS Exceli jätkukursus

Põhjalik koolitus neile, kel vajadus kastutada Exceli laiemat funktsionaalsust ning soov muuta töö efektiivsemaks.

Koolituse kuupäevad: 25.02 – 27.02.2019

Rohkem informatsiooni: MS Exceli jätkukursus

Power BI

2 päevane Power BI koolitus tutvustab võimast tööriista, mis aitab hõlbustada läbimõeldud otsuste tegemist. Power BI-ga saab andmeid koguda, korrastada, ühendada andmemudeliks ja visualiseerida andmeid ning jagada ettevõtte töötajatega või avalikus veebis. Koolituse lõpus tutvustab ettevõtte Primend tegevjuht Toomas Mõttus Power BI najal ehitatud reaalselt kasutusel olevaid lahendusi.

Koolituse kuupäevad: 14.03 – 15.03.2019

Rohkem informatsiooni: Power BI

 

Õppemeetodid: Praktiline harjutus, iseseisev töö
Hindamismeetod: Iseseisvate tööde sooritamine.
Hindamiskriteerium: Õpiväljundite saavutamist kontrollitakse läbi iseseisva praktilise töö
Hind sisaldab kohvipause koolituskeskuses, tasuta konsultatsiooni Primendiga koolituse järgselt, et panna alus enda ettevõtte aruandluslahenduse ehitamisele või saada kiireid lahendusi hetkel aruandlusteemasid puudutavatele küsimustele.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.