MOC on Demand – Microsofti ametlikud e-kursused

IT spetsialistile

MOC on Demand –  Microsofti ametlikud e-kursused nüüd meie valikus!

Avardame õppesüsteemi elukestva IT õppe suunas  – nii nagu kolmandale aastatuhandele kohane. Kohe siin ja praegu, kiiresti, lisadega! See võimalus on juba mõni aeg olemas – õppida otse, veebi teel, inglise keeles, pädeva lektori ettekandeid kuulates ja tehes laboreid – MOC on Demand, Microsofti ametlik kursus otse veebis.

 

Kuidas MOC on Demand koolitus välja näeb?

Tellime ja saadame Teile koodi ja veebikeskkonna lingi ning lühikese juhendi. Kursust võib esimest korda avada kuni 6 (jah kuue) kuu jooksul peal ostmist. Avatuna püsib kursus 3 kuud lugemisvalmis, siis sulgub lõplikult.

Saate kursuse läbida omas tempos, korrates seda, mis selgusetuks jäi ja libisedes üle teadaolevast. Teil on võimalus võtta laboriteks rohkem aega kui tavaline tehniline miinimum ette näeb, kutsuda kolleeg koos laborit tegema, teemat arutama jne. Klassis on kõike seda raske korraldada. Küsimuste korral saate need otse süsteemi sisestada.

Kord kuus korraldame MOC on Demandi osalejate jaoks küsimuste-vastuste-õppimise päeva. Konsultatsioonipäeva jooksul vastab meie professionaal tekkinud küsimustele võite vabalt koos kursust sirvida. Hea oleks küsimus ette saata!

Vaata näidist – Kui soovite lähemalt tutvuda MOC on Demandi kursusega saatke meile kiri vajutades all olevale nupule “Küsi lisa” ning saame anda teile ligipääsu näidiskursusele – hetkel on selleks OD 99996 Demo Course: Supporting and Troubleshooting Windows 10 – Module 8.

 

Miks MOC on Demand on parem kui netist tõmmatud tasuta materjalide või odava raamatu abil iseseisvalt õppida?

  1. Tasuta materjale pole uute asjade kohta, meil järgneb kursus tootele!
  2. Tasuta õppes puudub sageli rosin ehk aus tõde, prevaleerib turunduslik pool.
  3. Ja raamatult ei saa nõu küsida!

 

E-kursuse paketti kuulub:

  • 1 Moc on Demand (vt nimekiri all)
  • 1 Microsofti sertifitseerimiseksam + järeleksam (kui vajadust on!)
  • 1 konsultatsioonipäev lektoriga klassis

Kuidas tellida?

Väga lihtne – tee valik alt nimekirjast, saada oma kursuste valik meile (MOC on Demand kursuse number ODxxxxx) läbi vormi, mis avaneb alloleva “Küsi lisa” nupu alt ja tehtud. Meie poolt võti ja kohe lähete õppima.

3 kuud on praeguses ajaarvamises viiv. Jõudu ja nutti!

Investeering: 699,00 € + km
Lektor: Microsofti sertifitseeritud lektorid
Programm:
E-kurused on saadaval järgmistele teemadele:

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.