MOC on Demand – Microsofti ametlikud e-kursused

MOC on Demand –  Microsofti ametlikud e-kursused nüüd meie valikus!

Avardame õppesüsteemi elukestva IT-õppe suunas – nii nagu kolmandale aastatuhandele kohane. Kohe siin ja praegu, kiiresti, lisadega! See võimalus on juba mõni aeg olemas – õppida otse, veebis, inglise keeles, pädeva lektori ettekandeid kuulates ja tehes laboreid otse veebis.

Kuidas MOC on Demand koolitus välja näeb?

Tellime ja saadame Teile koodi ja veebikeskkonna lingi ning lühikese juhendi. Kursust võib esimest korda avada kuni 6 kuu jooksul peal ostmist. Avatuna püsib kursus 3 kuud lugemisvalmis, siis sulgub lõplikult.

Saate kursuse läbida omas tempos, korrates seda, mis selgusetuks jäi ja libisedes üle teadaolevast. Teil on võimalus võtta laboriteks rohkem aega kui tavaline tehniline miinimum ette näeb, kutsuda kolleeg koos laborit tegema, teemat arutama jne. Klassis on kõike seda raskem korraldada. Küsimuste korral saate need otse süsteemi sisestada.

Kord kuus korraldame MOC on Demand’i osalejate jaoks küsimuste-vastuste-õppimise päeva. Konsultatsioonipäeva jooksul vastab meie professionaal tekkinud küsimustele. Hea oleks küsimus ette saata!

Miks MOC on Demand on parem kui netist tõmmatud tasuta materjalide või odava raamatu abil iseseisvalt õppida?

  1. Tasuta materjale pole uute teemade kohta, meil järgneb kursus tootele!
  2. Tasuta õppes puudub sageli rosin ehk aus tõde, prevaleerib turunduslik pool.
  3. Ja raamatult ei saa nõu küsida!

E-kursuse paketti kuulub:

  • MOC on Demand kursus (vt nimekiri all)
  • 1 Microsofti sertifitseerimiseksam
  • 1 konsultatsioonipäev lektoriga

Kuidas tellida?
Väga lihtne – tee valik alt nimekirjast, saada oma kursuste valik meile (MOC on Demand kursuse number ODxxxxx) läbi vormi, mis avaneb kõrvaloleva “Märgi huviliseks” nupu alt ja tehtud. Meie poolt võti ja saate asuda õppima.

Programm: e-kursused on saadaval järgmistele teemadele:

 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.