Chat with us, powered by LiveChat

Back To Basics: Modernse Töökoha Haldus

25. oktoobril toimub seminar „Back To Basics: Modernse Töökoha Haldus”. Peaesinejad on Michael Niehaus Microsoftist, kes tutvustab Windows AutoPilot’i teenust, Tim De Keukelaere räägib, kuidas tuvastada küberrünnakuid Microsoft ATA ja Azure ATP-ga ning Kaido Järvemets, kes keskendub seadmete halduse korraldamisele pilvest.

2017. aastal tutvustas Microsoft Ignite konverentsil oma uut teenust nimega Windows AutoPilot. Tegemist on teenusega millega on võimalik oma seadmeid otse pilvest seadistada. Täna küll kasutatakse seadmete paigalduseks väga palju Configuration Manageri aga täna on juba sellele alternatiiv pilvest. Michael Niehaus, Windows AutoPilot tootejuht tutvustab lähemalt, kuidas oma seadmete seadistamine viia pilvepõhisele teenusele ja mis on Windows AutoPilot teenuse eelised ja tuleviku suunad.

Lisaks Michael Niehausile tuleb meile Belgiast külla Tim De KeukelaereTim on viiekordne Microsofti MVP Enterprise Mobility kategoorias. Oma esimeses ettekandes tuvustab Tim lähemalt, kuidas on võimalik erinevaid küberrünnakuid tuvastada Microsoft ATA ja Azure ATP lahendusi kasutades. Oma teises ettekandes keskendub Tim Android seadmete haldusele Intunega.

Seminaril astub ülesse veel Eesti enda Enterprise Mobiltiy MVP Kaido Järvemets, kes keskendub oma ettekandes sammuti seadmete haldusele pilvest.

Registreeri end seminarile (hinnas sisaldub ka lõuna ja kohvipausid)!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.