Ärianalüüs, andmelaondus ja suurandmed (Business Intelligence, Data Warehouse ja Big Data)

Koolituse läbinu:

  • mõistab erinevusi ärianalüüsi ja suurandmete projektide ja operatiivinfosüsteemide projektide vahel;
  • oskab planeerida ja juhtida ärianalüüsi, andmelaonduse ja/või suurandmete projekti;
  • oskab valida sobiv tehnoloogiline platvormi ärianalüüsi ja/või suurandmete lahenduse jaoks;
  • teab erinevaid ärianalüüsi ja suurandmete analüüsi meetodeid.

Koolituse eesmärgiks on tutuvustada ärianalüüsi, andmelaonduse ja suurandmete projektide olemust ja nende erinevusi võrreldes operatiiv-infosüsteemide arendusprojektidega. Kui organisatsioon vajab värskeid ideid, kuidas edasi liikuda, siis võib abi olla juhtimisinfosüsteemist, mis aitab teha kokkuvõtteid – kuidas seni on liigutud ning aidata üles leida edutegurid, mis silmale varjatuks jäävad. Kuid koolitus sobib ka olukorras kui on organisatsioonis jõutud selgusele, et vajalik on juhtimisotsuste tegemiseks toetavat andmepõhist ja faktidele tuginevat infosüsteemi.

Eelteadmised: üldised teadmised IT projektidest

Sihtgrupp: Arendusjuhid, IT juhid, IT projektijuhid, ärianalüüsi spetsialistid

Hind sisaldab kohvipause koolituskeskuses ja ühist lõunat restoranis Lusikas.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.