Kõik postitused

 • 5 miljonit sammu ühe kuuga!

  BCS Koolitus ja Baltic Computer Systems võtsid üheskoos jalad laua alt välja ning pistsid rinda meeleolukas sammuvõistluses "Käi jala!". Tore oli näha, et leiti aega ja jaksu liikuda 10 000+ sammu päevas, tublimad isegi 20 000+ sammu. Kokku saime 5 059 157 sammu ühe kuu jooksul! Sammuvõistluse võitja sammus 717 694 sammu ühe kuu jooksul ja teine koht 707 995 sammu! BCSis töötavad kindlasti ühed kõige aktiivsemad töötajad. Meil oli spordinädala asemel spordikuu! #beactive [caption id="attachment_2871" align="alignnone" width="577"] Visuaal meie kõikidest liikujatest, mida suurem kalake, seda rohkem samme![/caption]  
  Loe lähemalt
 • „Vali IT!“ ehk targa töö tahtjatele tasuta koolitused

  Tallinn, 29. oktoober – Alanud on registreerimine täiskasvanute ümberõppe programmi „Vali IT!“ (www.vali-it.ee ). Tasuta koolitustele oodatakse kõrghariduse omandanud või on õpingud katkestanud  inimesi, kes pole senini IT erialadel töötanud, ent kes soovivad tulevikus leida tööd tarkvaraarendajatena.
  Loe lähemalt
 • Võimas töövahend Excelis kokkuvõtete tegemiseks – Pivot Table

  Aasta lõpp on kokkuvõtete tegemise aeg! Selles aitab Teid väga edukalt Pivot Table. Pivot Table ehk liigendtabeli abil saad sa väga lihtsalt oma andmed grupeerida vajalike kategooriate alusel, summeerida suure hulga andmeid kokkuvõtetesse, mis annavad sulle andmetest palju selgema pildi ja kiiresti teha suure hulga andmetega erinevaid tehteid.
  Loe lähemalt

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.