Uued piirangud seoses COVID-19 viiruse jätkuva levikuga

Hoolime väga oma töötajatest ja klientidest ning seoses COVID-19 viiruse leviku jätkumisega paneme kõigile südamele üheskoos viirust tõkestada ning palume kõigilt mõistavat suhtumist.

Vastavalt vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutele saavad klassikoolitusel osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed. Enne koolituse algust peavad kõik vaktsineeritud ja haiguse läbi põdenud inimesed esitama BCS Koolitusele vastava tõendi koos isikut tõendava dokumendiga.

Kui Te oma nakkusohutust ei soovi tõendada, siis on Teil võimalik koolitusel osaleda veebi vahendusel. Palun meid sellest esimesel võimalusel teavitada kas helistades meile +372 680 6880 või kirjutades kool@bcs.ee

Lisaks nakkusohutuse tõendamisele soovime, et peaksite koolitusele tulles kinni ka järgmistest reeglitest:

  • BCS Koolitusse sisenedes desinfitseerige alati käed. Vahendid selleks on saadaval meie kontori ukse juures ja ka kõikides koolituse ruumides.
  • Koolitusele mitte tulla haigena, ka väiksemate haigusnähtude korral.

Kui haigestute COVID-19 viirushaigusesse peale koolitust palume esimesel võimalusel sellest meid teavitada.

 

Hooligem ja jäägem terveks!

BCS Koolituse meeskond

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.