Alustasime e-õppe programmidega

e-õppe BCS Koolitus

Meil on suur rõõm teatada, et pakume nüüd juba mõnda aega oma klientidele ka e-õppe võimalust. Aasta 2020 oli pöördeline aasta meile kõigile ning õpetas meile seda, et koolitada saab end tegelikult igalpool. Tahest-tahtmata pole kõigil alati võimalik osaleda klassikoolitustel, mis toimuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel ning seetõttu ongi nüüd mugav võimalus läbida koolitused e-õppena.

Hetkel meie e-kursuste nimekirjas on:

  • MS Teams – E-kursuse läbinu oskab luua ning hallata vestlusi ja töörühmasid (tiime), jagada faile ning korraldada koosolekuid programmis MS Teams. MS Teams on kindlasti üks populaarsemaid platvorme, mida kasutatakse tööalaselt. MS Teamsis on kasutusvõimalused lõputud ning antud koolitusprogrammi on võimalik läbida nii eesti kui ka vene keelsena!
  • MS Outlook – Koolituse tulemusena oskab osaleja hallata oma postkasti, kontakte, kalendrit, tööülesandeid ja märkmeid programmis MS Outlook. Outlook pole meile kellegile võõras, küll aga on Outlookis nii palju varjatud võimalusi, mis teeksid sinu töötamise organiseeritumaks ning lihtsamaks. Kes ei sooviks oma aega kokku hoida ning töö efektiivsemaks muuta?
  • MS Excel põhikursus – E-kursuse eesmärk on anda osalejale esmased Microsoft Exceli kasutamise oskused. Koolituse tulemusena oskab osaleja luua lihtsamaid arvutustabeleid, neid kujundada ja printida. Ma arvan, et MS Exceli programmi ei pea enam kellegile tutvustama, küll aga tasub teada, et Excelis on palju rohkem võimalusi kui lihtsalt ruuduline leht. Tutvu nende kõigi funktsionaalsustega meie koolitusel.
  • MS Excel edasijõudnutele – Juba põhioskused omandanud õpilasele, kellel on vajadus kasutada Exceli laiemat funktsionaalsust ning läbi selle soov muuta töö efektiivsemaks.
  • Java Programmeerimine – See koolitus on kindlasti meie niinimetatud lipulaev! Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele tarkvaraarendaja algoskused objektorienteeritud programmeerimiskeele baasil. Läbinud oskavad Java keele põhistruktuure kasutada ning selle abil lihtsamaid veebiteenuseid luua.

Kõikide kursustega saab tutvuda ning soetada lehel: https://bcskoolitus.thinkific.com/collections või https://www.bcskoolitus.ee/koolitused/e-ope/

Peale koolituse ostu sooritamist on e-kursus kättesaadav tervelt 1 aasta jooksul. Selline variant annab võimaluse juba lõpetatud koolituse, kas uuesti läbida või meelde tuletada mõned teemad, mis on vahepeal ununenud.

Head e-õppimist!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.