Tarkvarakindlustus (Software Assurance) - tasuta koolituspäevad Microsofti spetsialistikursustele

Tarkvarakindlustus (Software Assurance) - tasuta koolituspäevad Microsofti spetsialistikursustele. Olles ostnud või rentinud Microsofti tarkvara ja liitunud Software Assurance Programmiga, on teie organisatsioonil õigus tasuta koolituspäevadele!

Kontrollige sõlmitud tarkvaralepinguid ja koolitusvoucherite olemasolul on võimalik oma koolituskulusid tunduvalt vähendada. Ikka ja jälle puutume kokku klientidega, kellel on tarkvaralepinguga omandatud koolitusvoucherid on "hapuks läinud". Tagantjärgi me aidata enam ei saa, kuid saame Teile meelde tuletada, et hoidke tasuta koolitusvoucheritel silm peal.

  • Software Assurance Programmiga programmiga kaasnevad koolitusvoucherid kehtivad vaid Microsofti ametlike kursuste osas.
  • Koolitusvouchereid arvestatakse päevade kaupa ja nende hulk on nähtav aktiveerides oma lepinguõigused. (http://www.microsoft.com/learning/sa/benefits/)
  • Koolitusvoucheri aktiveerimiseks tuleb:
    • Registreeruda veebilehel (kindlasti on vaja teada SA lepingu numbrit ja lepingus märgitud kontaktisiku ees- ja perekonnanime) ja aktiveerida oma lepinguõigused. http://www.microsoft.com/licensing/programs/sa/activate.mspx
    • Kinnituse voucheri kohta saate elektroonselt.
    • Edastades voucheri ID ja selle kehtivuse BCS Koolitusele koos koolitussooviga (valida saate kõigi Microsofti ametlike koolituskursuste hulgast), on võimalik oma koolituskulusid tunduvalt vähendada. Software Assurance Programmiga programmiga kaasnevad koolitusvoucherid kehtivad vaid Microsofti ametlike kursuste (MOC kursused) osas.

Kui vajate abi või tuge lepinguõiguste aktiveerimisel, olge head ja võtke meiega julgelt ühendust.

Lähiajal toimuvate IT-spetsialistidele kursuste ajakava ja tutvustused leiate aadressilt www.bcskoolitus.ee

Ärge jätke kasutamata omandatud eeliseid!

Andrus Koka
BCS Koolituse spetsialistikoolituse valdkonna juht
6808680
andrus.koka@bcs.ee

Software Assurance
Sulge