BCS Koolitus meeskond

Ants Sild
juhataja,
lektor/konsultant
e-post: ants.sild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: IT-alaste teenuste osutamine

 

Kaie Küünal
kursuste administraator
e-post: kaie.kyynal@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Anni Sild

Anni Sild
koolitusjuht
e-post: anni.sild@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

Piret Rooks
kliendihaldur
e-post: piret.rooks@bcs.ee
telefon: 680 68 75 / 58 281 417

 Katrin Vainumäe

Katrin Vainumäe
kliendihaldur
e-post: katrin.vainumae@bcs.ee
telefon: 680 68 64 / 56 21 6070

 Marianne Reinart

Marianne Reinart
kliendihaldur
e-post: marianne.reinart@bcs.ee 
telefon: 680 68 80

 Madis Päev

Madis Päev
kliendihaldur
e-post: madis.paev@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 Regina Mathisen

Regina Mathisen

projektijuht
e-post: regina.mathisen@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

 Merje Vaide

Merje Vaide
projektijuht/lektor
e-post: merje.vaide@bcs.ee 
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, 
MS Outlook)

 

 Katrin Sulg

Katrin Sulg
projektijuht
e-post: katrin.sulg@bcs.ee
telefon: 680 68 80

 

 

 

 Nele_Kink

Nele Kink
projektjuhi assistent
e-post: nele.kink@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Andrus Koka

Andrus Koka
spetsialistikoolituse valdkonnajuht,
lektor/konsultant
e-post: andrus.koka@bcs.ee
telefon: 680 68 84

Valdkond: arvuti riistvara, operatsioonisüsteemide paigaldamine,
MS Windows 10 tugi töökeskkonnas, süsteemitarkvara, rakendustarkvara, arvutivõrgud, serverid, IT turvalisuse tagamine; arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, 
MS Outlook)

 

Neeme Kaalep
spetsialistivaldkonna lektor/konsultant
e-post: neeme.kaalep@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Tarmo Rosenfeldt

Tarmo Rosenfeldt
lektor/konsultant
e-post: tarmo.rosenfeldt@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint,
MS Project; MS Outlook, LotusNotes).
Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1983. aastast

 

 Margus Sakk

Margus Sakk
lektor/konsultant
e-post: margus.sakk@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint,
MS Outlook, MS Visio, MS Access, LotusNotes, GoPro).
Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 2001. aastast.

Kersti Laidvee

Kersti Laidvee
lektor/konsultant
e-post: kersti.laidvee@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: arvutikoolitus/graafikakoolitus (Adobe PhotoShop, Illustrator, InDesign, Acrobat); kasutajakoolitus
(MS PowerPoint, MS Word, MS Excel, OpenOffice); e-turundus.
Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 1995. aastast

Amir

 

Amir Zare Pashaei
lektor/konsultant/MCT
e-post: amir@bcs.ee
telefon: 680 68 80

Valdkond: Veebi- ja tarkvaraarendus (HTML5, CSS3, PHP, Java, Python, JavaScript, C#.NET, C++, ASP.NET, MVC Tech, Visual Basic, MySQL, SQL Server, Android, iOS, macOS)

Nils Härsing
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: nils.harsing@bcs.ee
telefon: 680 68 80
Valdkond: arvutikoolitus/kasutajakoolitus vene keeles (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Project; MS Outlook, LibreOffice).

Tanel Rõigas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: Linuxi administreerimisalase ja turvalisuse alased kursused

Jaagup Kippar
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: Java, PHP, programmeerimise alased kursused

Evelin Kasenõmm
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: ITILi ja protsessijuhtimise alased kursused

Hille Luht-Pihelgas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee 
Valdkond: klienditeenindus, müük, projektijuhtimine, meeskonnatöö,
läbirääkimisoskused.
BCS Koolituse partnerlektor alates 2004. aastast, koolitanud projektides ja 
ettevõtete töötajaid.

Jaan Oruaas
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee
Valdkond: juriidika (IT-valdkonnaga seotud seadusandlus, autoriõigus, litsentsid, lepingud, tööohutus, andmete kaitse)
BCS Koolituse partnerlektor alates 2012. aastast, koolitanud projektides.

Karmen Ruut
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: karmen.ruut@bcs.ee 
Valdkond: klienditeenindus, müük, projektijuhtimine, meeskonnatöö,
läbirääkimisoskused, sekretäri töö- ja teeninduskultuur,
dokumendihaldus, personalitöö.
BCS Koolituse partnerlektor alates 2004. aastast, koolitanud projektides ja ettevõtete töötajaid.

Kaie Kaarlaid
BCS Koolituse partnerlektor
e-post: kool@bcs.ee
Valdkond: turundus, ettevõtlus
BCS Koolituse partnerlektor alates 2010. aastast, koolitanud projektides.

Sulge