LogSec - Secure Logging training

IT spetsialistileTurvalisus

Oled sa kindel, et sinu loodud rakenduste logid tegelikult ka pakuvad kõike vajalikku, et vajadusel lahendada turvalisusega seotud intsidente? Kas saad oma logisid usaldada?

Secure Logging koolitus tegeleb logide ja logide turvalisusega, mis tarkvaraarenduses jääb tihti korrektselt käsitlemata ning millele on liiga hilja mõelda peale tarkvara üleandmist. Korrektselt rakendatud logimine annab värskelt arendusest tulnud tootele/tarkvarale olulise lisaväärtuse, millega võib teoreetilise intsidendi lahendamisel säästa nii aja-, raha- kui närvikulu.

Mõned koolitusel käsitlemisele tulevad teemad: tüüpilised logimisvead, mida turvatestimiste käigus näinud oleme; HTTP päised; IP peitmine; sisendid; usaldusväärsete ja ebausaldusväärsete väljade eraldamine logikirjetes; logifailide, -kataloogide ja logimisprotsessi õigused; mida mitte logida jm.


Investeering: 350,00 € + km
Lektor: Mait Peekma, Clarified Security OÜ
Päevade arv: 1
Tundide arv: 9 akadeemilist tundi

Sihtgrupp:Kõik, kes on seotud veebirakenduste turvalisuse protsessiga - veebiarendaja, administraator, testija, süsteemianalüütik, IT (turva)juht ja turvaspetsialist.

Programm:

Täpne programm - http://www.clarifiedsecurity.com/secure-logging-training/

Et saada Secure Logging koolituse teemast visuaalsemalt aimdust, võib vaadata Mait Peekma 2014 DevConFu esinemist teemal "Do you think you can trust your logs?" 
https://www.youtube.com/watch?v=9_722LCX15w

 

NB! Koolitus toimub Ülemiste Citys, Lõõtsa 8, 8 kr, Clarified Security koolitusklassis

Koolitus kestab kella 9.00-17.00 (lõuna ei kuulu koolitushinna sisse).

 

*Koolitusele ei kehti varase registreerija soodustus

Registreeri koolitusele Küsi lisa
Sulge