Küberturbeeksperdi Mikko Hyppönen’i avalik loeng Mektory’s

Arvutikasutajale

10. aprillil 2017 kell 13.00 peab Mectorys avaliku loengu maailmas tunnustatud küberturbeekspert Mikko Hyppönen, kelle ettekanded sisaldavad alati rohkelt näiteid päevakajalistest infoturbe intsidentidest ning sündmustest, mis on seadnud ohtu nii internetikasutajate privaatsuse kui kriitiliste infosüsteemide toimimise. Loengut modereerib Baltic Computer Systemsi (BCS) juhataja Ants Sild.

Avalikku loengut ning sellele järgnevat paneeldiskussiooni on võimalik jälgida ka interneti vahendusel aadressilt: https://www.youtube.com/watch?v=sGaUu5SpbrE&feature=youtu.be

 

Mikko Hyppönen on pidanud viimase 20 aasta jooksul sadu loenguid enam kui 40 riigis. 2010. aastal tunnustati teda Virus Bulletin’i poolt parima kõneleja tiitliga omas valdkonnas. Mikko on oodatud peaesineja mitmetel ülemaailmsetel küberturbekonverentsidel ning TED üritustel. Tema 2011. aasta TED kõne on vaadatud üle 1,5 miljoni korra ning seda on tõlgitud enam kui 40 keelde. Mikko on pidanud loengud mitmetes maailma tipp-ülikoolides nagu Stanford, Oxford ja Cambridge.

BCS Infoturbekeskus koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, IT Kolledzi, F-Secure tugikeskuse ning Mektoryga võõrustab Mikkot juba neljandat korda. „Tema ettekannete suur populaarsus peitub muuhulgas selles, et nende sisu ei ole tehniliselt keeruline, mis pahatihti antud valdkonna ettekannetes kipub olema. Elulised näited küberturbelabori avastustest, igapäevased ohud arvutikasutajatele ning põnev ülevaade küberkuritegelikust maailmast on seekordki garanteeritud,“ sõnas BCS Infoturbekeskuse juht Raido Orumets ja lisas, et kindlasti pakub loeng mõtlemisainet kõigile osalejatele.

Kes soovib juba praegu eesootavast aimu saada, sellel tasub kiigata YouTube'i.


Mikko Hypponen

 

Asukoht: Mectory, Raja 15, Mustamäe

Koraldajad: BCS Infoturbekeskus, Tallinna Tehnikaülikool, BCS Koolitus, Mektory ja F-Secure Tugikesku


Investeering: TASUTA
Päevade arv: 1
Tundide arv: 3,5 akadeemilist tundi

Küsi lisa
Sulge