Hands-on Hacking Essentials (HOHE)

IT spetsialistileTurvalisus

HOHE on 2-päevane "hands-on" koolitus, mis on hea šokiteraapia igale IT inimesele, mis mõjub ka pikaajalistele süsteemiadministraatoritele ergutavalt. Koolitusel saab iga osaleja võrgulaboris läbi mängida ründaja rolli erinevates võrgusegmentides.

Koolituse tulemusena omandab osaleja põhjaliku arusaama turvatestimise olemusest ning vajadusest, ründajate mõttemaailmast ning arsenalist ja seeläbi ka parema arusaama kaitse ja monitoorimise vajadusest. Osalejatel on võimalik ise otsida, kompileerida ja käivitada ründeks sobivaid exploit koode ning õppida käsitlema erinevaid ründe automatiseerimise vahendeid käsureast kuni visuaalse "point-and-click" häkkimiseni Armitage abil.

Koolitus toimub inglise keeles!


Investeering: 700,00 € + km *
Lektor: James Dodd
Päevade arv: 2
Sihtgrupp:IT- ja infoturbe spetsialistid, süsteemide administraatorid, IT helpdesk töötajad, kes ei karda käsurida, kasuks tuleb kokkupuude Linuxiga.

Programm:

Täpne programm

Et saada HOHE koolituse osas visuaalsemalt aimdust siis Clarified Security OÜ 2013 DevConFu esinemise salvestust vaata https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=612903072107550&id=301801776551016

Osalejal palume kaasa võtta oma sülearvuti, millel on võrgukaabli pesa ja vähemalt 1024x768 resolutsioon (mistahes OS, peaasi, et on olemas SSH and VNC klient). Windows kasutajad saavad kohapeal alla laadida Putty.exe ja vncviewer.exe portable app'id ja seega mingeid admin õigusi pole vaja. Kogu koolitustegevus toimub meie koolitusserveris.

Lõuna ei kuulu koolitushinna sisse.

* Koolitusele ei kehti varajase tellija 20% soodustus!

NB! Koolitus toimub Ülemiste Citys, Lõõtsa 12, 8 kr, Clarified Security koolitusklassis





Registreeri koolitusele Küsi lisa
Sulge