Kliendi tagasiside

 Graafikatöötlusprogramm GIMP on üks väheseid võimsaid ja tasuta vahendeid, mida kasutada.

BCS Koolituse lektori Kersti Laidvee poolt läbi viidud koolitus oli inspireeriv ja arvestas kõigi tasemetega. Omandasime võtteid, mis on õpetajale igapäevatöös vajalikud õppmaterjalide kujundamise. Soovitan seda koolitust ka teistele koolidele!

Arvi Soolind

Loksa Gümnaasium

infojuht-füüsikaõpetaja

 

 BCS Koolituse poolt pakutav MOODLE koolitus on just see, mida õpetaja nüüd ja praegu vajab. Haridussüsteemi üheks ülesandeks on tagada õpilastele vajalikud digipädevused, et iseseisvalt digimaailmas hakkama saada. Keskkond MOODLE on üks parimaid keskkondasid e-kursuste loomiseks ja õpetamiseks. BCS Koolituse koolitaja Tarmo Rosenfeldti poolt läbi viidud koolitus andis meile kõigile kätte vahendid ja suuna, kuhu edasi liikuda. Jääme huviga ootama järgmisi koolitusi.

Arvi Soolind

Loksa Gümnaasium

infojuht-füüsikaõpetaja

 Teeme BCS Koolitusega koostööd alates aastast 2012. Sellest ajast alates on igal aastal  klassitäis õpihimulisi vähemalt ühe päeva tudeeritud Excel'i või Project'i koolitaja Tarmo Rosenfeldt’i juhendamisel.

Koolitused on olnud alati väga professionaalselt sisutihedad ja muhedalt innustavad. Saame kinnitada, et pikaajaline koostöö ei tekita tüdimust vaid muudab selle pigem väga usalduslikuks ja tulevikku vaatavaks. 

Aitäh, BCS Koolituse toredale meeskonnale!

Anneli Metsmaker-Neerot
AS Maru Ehitus
Personalijuht

Oleme korduvalt tabelarvutuse koolitusel kasutanud BCS Koolituse abi ning koolitajaks valinud Tarmo Rosenfeldt’i, kellega on pikaajaline koostöökogemus. 

Osalejate tagasiside Tarmole kui koolitajale:

  • Positiivne, hästi lihtsalt oskas kõike seletada.
  • Pädev ja abivalmis.
  • Hea suhtleja.
  • Oskas teha asja naljakaks, samas õpetades väga selgelt.

Mare-Anne Vahtra
HR Specialist
Stoneridge Electronic AS

  Suur tänu BCS Koolitus meeskonnale Libre Office koolituse eest. Koolitus oli sisukas ja huvitav, lektor Tarmo Rosenfeldt on väga tubli ja professionaalne, suutis hoida koolituses osalejate tähelepanu kogu koolituse vältel, väga meeldis tema esinemiseoskus ja huumorimeel.

 

Viktoria Sladzevskis
IT spetsialist-projektijuht
SA Ida-Viru Keskhaigla

 

 

 

Koolituse broneerimiseks täida palun lühike vorm 
ja me võtame Sinuga ühendust.

Või kontakteeru:
e-post: kool@bcs.ee
tel: 680 6880

Sulge